Ana Sayfa • Linkler • İletişim
 

Duyuru

Muğla için daha iyi bir gelecek sunmanın olanaklarını tartışmak için mimarlar ve yerel yönetimler 8 Ekim 2016 tarihinde buluşuyor.

Sevgili arkadaşlar,

Üyesi olduğumuz Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) 2016 yılı Mimarlık Gününün temasını “Daha iyi bir dünya tasarla” olarak açıkladı. UIA tasarımın, "insanların sıkıntılarını dindirmek", "dünyanın yükünü hafifletmek" ve "yaşam kalitesini arttırmak" gibi temel rollerini mimarlık gününün bu seneki teması altında hatırlatılması yönünde çağrı yapıyor.

Bu tema kapsamında, bu yılki mimarlık haftasında, Mimarlar Odası Muğla Şubesi olarak mimarlar ve yerel yönetimler yan yana gelerek “Muğla için daha iyi bir gelecek sunmanın olanaklarını” konuşmak istiyoruz. Konu ile ilgili akademisyenlerin ve belediyelerimizin belediye başkanları düzeyinde katılımıyla yapacağımız paneli, 08 Ekim 2016 tarihinde Muğla Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştiriyoruz. Panelin sonunda 30’ncu ve 40’ncı meslek yılını doldurmuş olan meslektaşlarımıza plaket verilecek ve devamında Şube binasında bir kokteylimiz olacaktır. Bu kokteyl süresince “Daha İyi Bir Dünya Tasarla” temasıyla örtüşen fotoğraflardan bir gösterim yapılacaktır. Tüm üyelerimizi bu etkinliğimize davet eder, şimdiden tüm meslektaşlarımızın Dünya Mimarlık Gününü kutlarız.

Saygılarımızla.

Mimarlar Odası Muğla Şubesi

Afiş için tıklayın...

<< GERİ